074-710-74-26

* הזמנות שולחנות שוק החל מ 2000 ש"ח 

חברת קייטרינג חלבי

חברת קייטרינג חלבי למעשה מתמחה בשירותי קייטרינג עבור סוגים שונים של אירועים ומציעה מגוון רחב של מאכלים שונים בז׳אנר החלבי. ניתן לראות כי רבים בוחרים באפשרות של חברת קייטרינג חלבי עבור סוגים שונים של אירועים, על מנת להבטיח כי האירוע יהיה מהנה, בלתי נשכח ונעים עבור האורחים. כמו כן, חשוב במיוחד לבחור חברת קייטרינג חלבי מקצועית אשר מתמחה בתחום ומעניקה שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, וכמובן, עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים ומציעה מגוון עשיר ורחב. מקרוניז הינו מטבח בוטיק בתחום שירותי הקייטרינג החלבי אשר עושה שימוש בחומרי הגלם הטרים והטובים ביותר.

החברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים ומתמחה בהפקה וניהול של אירועים לכלל המגזרים: משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות הפקה, חברות ביטוח, וכמובן ללקוחות פרטיים למגוון רחב של סוגי אירועים, ועוד. כמו כן, החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות אמין ומרוצה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב, ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מעניקה פתרון ומתאימה לכל מי שמחפש חברת קייטרינג חלבי, דוכני מזון חלביים, חברות קייטרינג חלביים, מגשי אירוח חלבי לאירועים ועוד. 

דוכני מזון חלביים

דוכני מזון חלביים הפכו להיות בשנים האחרונות הבחירה המועדפת על רבים. הוספה של דוכני מזון משדרגת כל סוג של אירוע באופן מיידי ומאפשרת לאורחים ליהנות מאוכל מזמין, מגוון, עשיר, טעים וטרי. אין ספק כי מדובר על מוקד האירוע ובחירה חכמה במיוחד אשר תעביר לאורחים הרגשה של התפעלות, התרשמות וכמובן הנאה. 

חברות קייטרינג חלביים

כיום ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של חברות קייטרינג חלביים. אך חשוב במיוחד לערוך סקר שוק, ולבחור בחברה המקצועית והמנוסה ביותר, אשר עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים, בעלת ניסיון רב, אשר מציעה היצע עשיר ורחב של סוגי אוכל שונים אשר יכולים להתאים לכל אחד. 

מגשי אירוח חלבי לאירועים

מקרוניז הינו מטבח בוטיק בתחום שירותי הקייטרינג החלבי אשר עושה שימוש בחומרי הגלם הטרים והטובים ביותר. החברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים ומתמחה בהפקה וניהול של אירועים לכלל המגזרים: משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות הפקה, חברות ביטוח, וכמובן ללקוחות פרטיים למגוון רחב של סוגי אירועים, ועוד.  בנוסף, החברה מתמחה בבנייה של מגשי אירוח חלבי לאירועים ברמה הגבוהה ביותר. 

מאמרים נוספים:

מגשי אירוח
שולחן שוק
דוכני מזון לאירועים

להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

צור קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

המלאכה 4, אור יהודה

נייוט מהיר

074-710-74-26

מגשי אירוח
קייטרינג ואירועים
אירועים עסקיים
הצעות לתפריטים

מידע שימושי

כשרות
רשיונות
מי אנחנו
בלוג


להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס

​ ​