074-710-74-26

* הזמנות שולחנות שוק החל מ 2000 ש"ח 

כיבוד לאירוע עסקי

כיבוד לאירוע עסקי הינו חשוב במיוחד ובאופן מידי משדרג את האירוע ואת החוויה של האורחים. ניתן לראות כי בשנים האחרונות כיבוד לאירוע עסקי הפך להיות מרכז האירוע, ובחירה טבעית ומבוקשת במיוחד בקרב עורכי האירוע. כמו כן, חשוב במיוחד לבחור בחברה מקצועית אשר מתמחה בשירותי כיבוד לאירוע עסקי ועושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מציעה מגוון רחב ועשיר, וכמובן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

מקרוניז הינו מטבח בוטיק בתחום שירותי הקייטרינג החלבי אשר עושה שימוש בחומרי הגלם הטריים והטובים ביותר. החברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים ומתמחה בהפקה וניהול של אירועים לכלל המגזרים: משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות הפקה, חברות ביטוח, וכמובן ללקוחות פרטיים למגוון רחב של סוגי אירועים, ועוד. כמו כן, החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות אמין ומרוצה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב, ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מתמחה בשירותי כיבוד לאירוע עסקי, מגשי אירוח לאירוע עסקי, מגשי אירוח לאירועים, מגשי אירוח לאירוע פרטי ועוד. 

מגשי אירוח לאירוע עסקי

הוספה של מגשי אירוח לאירוע עסקי ללא ספק משדרגת את החוויה של האורחים ומשפרת באופן מהותי את שביעות רצונם. כיום ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של מגשי אוכל שונים, בסגנונות שונים, אשר יכולים להתאים לכל אחד, שומרי כשרות, צמחונים, טבעונים, נמנעים מגלוטן וסוכר ועוד. כמובן כי חשוב להתאים את סוג המגשים בהתאם לאורחי האירוע. 

מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח לאירועים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים ופופולרים במיוחד. מקרוניז הינו מטבח בוטיק בתחום שירותי הקייטרינג החלבי אשר עושה שימוש בחומרי הגלם הטרים והטובים ביותר. החברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים ומתמחה בהפקה וניהול של אירועים לכלל המגזרים: משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות הפקה, חברות ביטוח, וכמובן ללקוחות פרטיים למגוון רחב של סוגי אירועים, ועוד. כמו כן, החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות אמין ומרוצה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב, ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. 

מגשי אירוח לאירוע פרטי

אין ספק כי הגורם החשוב מכל בעת בחירה של מגשי אירוח לאירוע פרטי הוא בחירה בחברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בתחום. חברה אשר מכבדת את עצמה, תעשה שימוש אך ורק בחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר, ותעניק לכל לקוח שירות מקצועי ותוצאה טובה ואיכותית. 

מאמרים נוספים:

מגשי אירוח
שולחן שוק
דוכני מזון לאירועים

להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

צור קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

המלאכה 4, אור יהודה

נייוט מהיר

074-710-74-26

מגשי אירוח
קייטרינג ואירועים
אירועים עסקיים
הצעות לתפריטים

מידע שימושי

כשרות
רשיונות
מי אנחנו
בלוג


להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס

​ ​