074-710-74-26

* הזמנות שולחנות שוק החל מ 2000 ש"ח 

קייטרינג חלבי


תארו לעצמיכם שאתם מקבלים יום אחד טלפון מהבוס. אתם הולכים למשרדו בחברת הביטוח שבה אתם עובדים והוא אומר לכם, "קיבלנו עבודה מאד גדולה וברצוני לחגוג את ההצחלה עם כל העובדים. אני מבקש שאת או אתה תקחו על עצמיכם את ארגון הארוע" ואז מתפנה שוב לעיסוקיו. אתם יוצאם ממשרדו, מגרדים את ראשכם ואומרים לעצמכם "מה אני אעשה עכשיו? אני סה"כ מנהל/מנהלת מחלקת כספים כאן. מה הוא רוצה ממני"?. הוא רוצה מכם משהו כי הוא כנראה סומך עליכם. אז בואו, אל תלחצו וקראו מאמר זה שיוציא אותכם מין ה"פלונטר" אליו נכנסתם. 

האם שמעתם על קייטרינג חלבי? קייטרינג חלבי בגבעתיים או קייטרינג חלבי בגני תקווה או קייטרינג חלבי בחולון או קייטרינג חלבי בכל מקום בהם חברתכם ממקומת. חברות קייטרינג רבות מציעות שירותי קייטרינג אך מעט חברות מציעות שירותי קייטרינג כמו שחברת מקרוניז לדוגמה מציעה. חברות כאלו לא מציעות רק אוכל.

הן מציעות חוויה של טעמים וצבעים והשילוב המדהים בין השניים. באם אתם עובדים בחברת ביטוח, חברת היי טק, משרד ממשלתי או באם אתם מארגנים ארוע פרטי לחברים בביתכם של כמה עשרות אנשים. יום הולדת, חינה, בר מיצווה, מסיבת רווקות ורווקים אז זכרו את השם מקרוניז וזכרו את שילוב המילים קייטרינג חלבי. כי הרי מה אנחנו זוכרים מהארועים בהם אנחנו משתתפים. את השמחה כמובן, את החברים אולי פחות אבל יותר מכל אנחנו זוכרים את האוכל שהיה. אנחנו משיבים לשואלים אותנו איך היה הארוע כך - "היה די משעמם אבל האוכל היה מעולה".

אם זה קייטרינג חלבי בגבעתיים, קייטרינג חלבי בחולון או קייטרינג חלבי בגני תקווה או בכלל במרכז הארץ, חברות כמו מקרוניז שמציעות קייטרינג חלבי מעולה יהפכו את הארוע שלכם מסתם עוד ארוע לארוע בכדי לזכור. אז אל תילחצו. תגידו לבוס שלכם "אין בעיה, "עליי" וסמנו עם האגודל למעלה. אל תשתפו כמובן את הסוד עם אף אחד, כנסו וחפשו את שירותי הקייטרינג המעולים ביותר בסביבת מקום עבודתכם, התרשמו מהתפריטים הצבועניים והמגרים, הרימו טלפון, התייעצו עם אנשי החברה שיתנו לכם את כל האינפורמציה הדרושה והתפנו לארגן את יתר הדברים. כי עשיתם V גדול על אוכל מעולה וטעים.

 

מאמרים נוספים:

מגשי אירוח
שולחן שוק
דוכני מזון לאירועים

להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

צור קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

המלאכה 4, אור יהודה

נייוט מהיר

074-710-74-26

מגשי אירוח
קייטרינג ואירועים
אירועים עסקיים
הצעות לתפריטים

מידע שימושי

כשרות
רשיונות
מי אנחנו
בלוג


להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס

​ ​