074-710-74-26

* הזמנות שולחנות שוק החל מ 2000 ש"ח 

שולחן שוק

אצלו, בקייטרינג מקרוניז, תוכלו להזמין שולחן שוק שיעשה לכם טוב בשמחה, באירוע, בהזדמנויות מיוחדות. אם שאלתם מה זה וגם למה, נשמח להסביר על החוויה מעוררת התיאבון והעשירה הזאת.

מהי אווירה של שוק במיטבו ואיך זה מתאים לכם  

אתם בוודאי מכירים את זה, שרוצים לתכנן אירוע או אירוח, ולא כל כך יודעים מאיפה להתחיל. או איך לנסות לחדש ולהציע משהו מרענן ושונה. אז בדיוק בשביל זה אנחנו מציעים לא רק מגשי אירוח ולא רק תפריטים מובנים שמתאימים לאירועים שונים. אנו מציעים גם את שולחנות השוק, כדי להציע משהו מהאווירה הנפלאה שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.

אווירה של שוק במיטבו מביאה עימה הרבה צבע, צלילים של חיים, אנשים שממלאים סלים בכל טוב והמון תבלינים, ריחות נהדרים ובעיקר טריות מרעננת שאין כמוה בשום מקום אחר. כל מי שמוותר על ביקור שבוע בשוק, אולי שכח עד כמה שההמולה הטבעית הזאת מכניסה את החיים עמוק פנימה. בכל נשימה ובכל שאיפה.

בכל ביס וביס. אז זה בדיוק מה שאנו רוצים להציע לכם. שולחנות גדולים ומלאים כל טוב, שמקנים את האווירה התוססת. נכון, בלי רוכלים מסביב שמרימים את הקול, אבל עם המון טריות וטעם ותחושה נהדרת ועיצוב תואם.

כל הטוב והטרי – אצלכם

עורכים אירוע? מארחים? רוצים להציע משהו נהדר, נפלא ושונה מהשאר? קייטרינג מקרוניז דואגים להציע את שולחנות השוק המלאים כל טוב, על בסיס איכות חומרי הגלם הטובים והטריים. אנו מגלים תמיד גמישות, לשנות או לגוון, אם תראו שההצעה שלנו דורשת מבחינתכם איזה טוויסט נוסף. יש לנו את הניסון בשירות גם לחברות מהגדולות במשק, לרבות סדר גודל של הפניקס, לדוגמא.

אז מה אתם מקבלים כשאתם אומרים לנו – הבו לנו מן השוק החגיגי והצבעוני הזה? אנו מעבירים אליכם כל שולחן שוק, כשהוא מלא בירקות ובכל טוב. טרי טרי וברמה גבוהה. אם זה גבינות ואם זה מאפים ואם אלה דגים מלוחים ועוד שלל דברים טובים ומתוקים. פנו אלינו ואנחנו נביא את השוק הנפלא, אליכם עם כל הדברים הטובים והטעימים.

 

מאמרים נוספים:

מגשי אירוח
שולחן שוק
דוכני מזון לאירועים

להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

צור קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

המלאכה 4, אור יהודה

נייוט מהיר

074-710-74-26

מגשי אירוח
קייטרינג ואירועים
אירועים עסקיים
הצעות לתפריטים

מידע שימושי

כשרות
רשיונות
מי אנחנו
בלוג


להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס

​ ​